WaZ: Riga 13, 1990

Go down

WaZ: Riga 13, 1990

Postitamine by WaZ on Esm Jan 31, 2011 8:18 am

Tere jälle,

Sai ükspäev külavahel poistega juttu räägitud, need samal ajal panid tina. Kuid ühel hetkel pakuti ühele võrri, ei pööranud tähelepanugi, sest see vend oli üpriski purjakil ja ega ta alati tarka juttu ajanudki. Aga kui juba ka teised hakkasid rääkima said ka minu kõrvad osaliseks. Tuli välja et on pakkuda Riga 13, mida ma olen alati tahtnud, kuid plaanis osta suvel. Sai uuritud ja puuritud. Teadsin müüjat ja sain ka samal õhtul pildi ja hinnasoovi. Tahtis ta siis 20 euri ja ega see võrr pildi pealt parim olnud, kuid selle raha eest teda küll ja nii saigi nädal hiljem ära tuua.

Garaazi alla viies sai ka puuduolevad jupid kirjutatud ülesse ja ka mootor maha võetud. Läksin sellega ühe vanamehe juurde, kuna ise eriline võrrispets ole, sai temaga konsulteerida. Üllatuslikult tuli välja, et võntvõllil loksu pole ja pärastisel uurimisel, oli ka siduriketas täiesti kulumata. Sai veel piilutud ning nähtud, et magneti all olev väntvõlli otsa simmer vanaks jäänud. Lahti tegemisel, mingeid ülekeeramisi ega ka jälgi polnud, et oleks lahti võetud. Tundub et see võrr ongi põmst terve aeg seisnud kuuri all ja sõidetud vähesel määral. Mootorist siis veel nii palju, et siduri kuul on kadunud ja selle tõttu ta seisma on jäänudki.
Üldiselt ost läks asja ette, kuna mootor väga hea ja ega raamgi halvem ole, mõlemad õhukummid katki, kuid rehvid ideaalses seisukorras ja ka piduriklotsidel oli paksust küllaga.

Samal õhtul polnud tegevust ning saigi raam juppideks võetud. Plaanis mootor täielikult korda seada, raamiga nii palju, et puhtaks ja uus värv. Ei soovi mingit ilueedit, saab teha lihtne spray värvimine, peaasi et oleks endal mõnus sõita ja vaadata.

Enda Miniga samal aastal toodetud. Nüüd siis ühe ja sama aasta "kaksikud" kodus Smile

Kuuri all seisnud.

Kodus, garaazi all.

WaZ
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 56
Registration date : 08/12/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: WaZ: Riga 13, 1990

Postitamine by urmet48 on Esm Jan 31, 2011 9:17 am

Päris hea toorik, millest võrri ehitada. Esmapilgul piltidelt paistvad puudu olevad osad pole mingi defitsiit. Poe esituli maksis krooniajal 180 krooni. Ketikaitset pakkus kaa keegi hiljuti. Sadul on ainult see, mille hea meelega sult välja räägiks. Kasutaja diskett käest võid varuosi küsida. Minu teada oli tal veel mõõdunud aastal sinu masinale õige sadul olemas. Selle raha eest ikka maruhea masin. Edu ja rohket kajastamist. Suvel võrriga Hiiumaale siis Wink

Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 539
Registration date : 24/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by WaZ on Esm Jan 31, 2011 10:03 am

Sadula arvasin alguses ,et mingi ratta oma, kuid nägin all potsikut ja tükk aega otsisin mingit jublakat, kust ta lahti tuleks. Mida ei ole, seda ei ole aga koba peale tuli tõmmates Smile
Vahetusvõimalus vist oleks ainult delta istme vastu, kuna hetkel, mulle see väike meeldib ja ka delta oma. Päris seda õiget ei tahakski.
Toorik ta väga hea ja just kõik uuesti teha on jälle põnev ja käisingi just täna motopoes, kus ikka leidub juppe D8e mootorile.
Hiiumaale vaevalt, kuid mina sa tea mis võib veel juhtutuda ! Smile

WaZ
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by tumbleweed on Esm Jan 31, 2011 7:05 pm

Tere edu ja õliseid näppe.
Roorik tõesti hea, minu toorikuga ei anna võrreldagi ja sadul ka heas korras.
Kas mootor oli komplektne kui ostsid ja as läks käima ka?
Terv:Karl
tumbleweed
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 321
Registration date : 18/10/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by raits121 on Teis Veeb 01, 2011 6:27 am

Teisel pildil paagil mõlk? Või lihtsalt mul prillideta mingi silmapete.
raits121
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 82
Registration date : 12/11/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by WaZ on Teis Veeb 01, 2011 6:49 am

Pigem silmapete, kuna paagil mõlki pole, ainult roostes iga nurga pealt.

Mootor tervik, paar pisi juppi vaja vahetada. Ei proovinud tööle, kuna mingeid trosse polnud küljes ega polnud ka endalt võtta !

WaZ
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by kasutaja on Kolm Veeb 02, 2011 3:09 am

Edu ja õliseid näppe. Very Happy Ilus pill on.

kasutaja
Postitan harva
Postitan harva

Postituste arv : 4
Registration date : 02/02/2011

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles