jürka võrr riga 11

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

jürka võrr riga 11

Postitamine by jürgen on Reede Mai 13, 2011 6:07 pm

otsustasin siis kaa oma võrrist kirjutada
võrri saamislugu ise ei tea kuna kui võrriga tegelema hakkasin oli see võrr mul juba kodus
võrripisiku sain külge siis kui vend ostis enda esimese võrri milleks oli riga 7
aga nüüd oma võrrist : algselt oli sellel peal D5 või D4 mooto mis ei tahtnud tänu oma väikesele süütepoolile töötatta ja tänu sellele sai proovitud peale panna uus mootor D8 ,uus mootor ei töödanud aga üldse ,sest karteripuks oli täiesti puruks. Siis soetasin endale uue mootor milleks olöi D8E ,vaja oli ainult vahetada sidurilaagrid ja võrr töötas . Selle mootoriga sai ühe suve sõita . Kuna võrr polnud teabmis pill otsustasin teise mootori kordateha (see millel karteri puks kilduteks oli).sain mootori võrri peale aga mootor kiilus kinni . Pärast tuli välja et karteri puks on liiga täpne, ma võtsin karpa maha ja mul isa lasi vcäntvõlli otsale mingit määret. Peale seda võrr nagu käib aga ikka on nii et sõita saab ainult 2 kilomeetrit ja siis kiilub võrr kinni. Kas keegi oskab öelda kas see võib olla see sama karteripuksi asi confused

vabandan väga oma emakeele vigade eest

jürgen
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 11
Registration date : 13/05/2011

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: jürka võrr riga 11

Postitamine by urmet48 on Reede Mai 13, 2011 8:14 pm

Liiga täpne karteripuks? Soojuspaisumisega peaks ka puks nö. suuremaks paisuma ja mootor peaks vabamalt ringi käima ideeliselt. Ega ma enne ei oska seda puksiasja kommenteerida, kui olen Gauja käima saanud. Tollel samuti sattus liiga tihe olema puks. Kas sul väntvõlli on võimalik kontrollida, et kas tapid on täpselt paralleelsed? Minu mootoril sai tappe rihitud, et paremini ringi käiks. Algul oli üks koht, mis kinni poos ja hiljem peale rihtimist oli ühtlaselt tihke. Laagrite peal veeres vabalt, kui karteris oli pisut tihe. Raskem koht aga puudus.

Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 539
Registration date : 24/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by jürgen on Reede Mai 13, 2011 8:50 pm

võrr käib külmalt ilusti aga kui mootor soojaks läheb poob kinni

jürgen
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by jürgen on Reede Juun 17, 2011 9:10 am

võrr hakkas üleeile imekombel tööle.
Enam ei ole mingeid kinni kiilumis probleeme ning võrr liigub suht hasti edasi
ainuke probleem on see et võrr ei lähe käima ainult turtsub ehk lööb leegi sumpsi . Varem sain nii käima et panin topkat (küünla peale bensiini) aga nüüd ei lähe ka nii . Ma ise arvan et viga on selles et mul käivad kontaktid ühe revulutsiooni jooksul kaks korda laial ning tänu sellele sütib segu valel ajal.
ma üritan nädalavahetusel uuesti proovida ehk saab võrri käima.
ah jaa seda ka et madalatel pööretel lööb leegi sumpsi.

vabandan väga oma kiraja oskamatuse pärast ! Very Happy

jürgen
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by jürgen on Teis Juul 12, 2011 9:22 pm

sain võrri üleeile tööle ja olen tänaseni sõitnud ilma mingisuguste vigatetta
selline küsimus oleks et , kas kellegil oleks türi läheduses müüa vändasüsteemi ?

jürgen
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles