KIIS: Riga 13

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

KIIS: Riga 13

Postitamine by KIIS on Teis Nov 01, 2011 5:50 am

Tere!

Räägin siis, kuidas sain oma esimese võrri ja mis sellega edasised plaanid on.
Kunagi oli mu väiksel vennal mingi väike krossikas ning mõtlesin omalegi sellise soetada. Rääkisin sellest oma vanaemale ning vanaisale ning vanaisa ütles, et sellisele pole kuskilt juppe saada ja jupid on kallid. Vanaema ütles, et alusta võrrist.Siis hakkasin
vaatama internetist kuulutusi, et teada milline see välja näeb. Ühel ilusal sügispäeval
läksime linna ja vanaisa ütles, et käis komisjonipoes ning küsisin, kas võrri oli? Ta ütles, et oli ja maksis 3600.- hakkasin, siis koguma ja kui raha kokku sain siis andsin raha vanaisale ja ta läks käruga. Tagasi tuli võrriga kuna oli juba peaaegu talv, siis ma sõita ei saanud. Kevadel ajasime võrri välja ja vanaisa näitas, kuidas sellega sõita. See oli lihtne. Nüüd on see mul 2 aastat olnud.

Nüüd võrrist lähemalt. Võrril on taga mopeedi ratas, et rohkem jõudu oleks. Võrril pole originaal käepidemed, aasta arvu ei tea, sest võrr on üle värvitud. Mootori numbrit ei tea ja ma sellest mootorist midagi ei jaga veel aga niipalju tean, et seal on vaja vahetada kõik laagrid jne.Võrrile on vaja paagi ümber kummiranti, sest paak liigub muidu. Praegu võrr puhkab kuna ma sõitsin mõned nädalad tagasi täis paagi tühjaks. Kevadel hakkame vanaisaga sellele uusi juppe otsima.

KIIS
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 91
Registration date : 01/11/2011

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: KIIS: Riga 13

Postitamine by KIIS on Reede Nov 25, 2011 5:00 am

KIIS
Kasutaja
Kasutaja