phillips supreme

Go down

phillips supreme

Postitamine by suslik83 on Püh Juun 17, 2012 8:20 am

Kohendasin abikaasale ühe liikuri...ratas stiililt temale ei sobi ning seega jääb kahjuks igapäevasest kasutamisest välja - läheb maale suviseks liikuriks.

Ratas on sugulaselt ning originaalist on puudu pidurid esimesele rattale, ketile kaitse...neid detaile olen kunagi ise näinud.
Tuled, helkurid, pump, kott jne olemasolu poest saaduna ei tea.
Rattalt on ära kruvitud porilauad koos võrguga seelikule, pakiraam (originaalsuses kahtlen), rantmantel pöiaga rattad ning pedaalid.
Uutest juppidest on küljes või ootab seda: velosteel tagumine rumm, shimano LX esimene rumm, alexrims DA 16 pöiad, suvalised siledamad rehvid, roostevaba kett, plastist SKS porilauad, ehituspoest tuled, veloplussist helkurid ja velgede koostamine ning pedaalid on nokianbaltic.ee`st. Esialgne plaan oli 630 pöiad koos punaste rehvidega ent nokianbaltic`u probleem tarnetega jättis selle plaani seekord teostamata.
Number raamil on H92345

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=2363703
suslik83
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 19
Registration date : 21/11/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: phillips supreme

Postitamine by oldmoped on Püh Juun 17, 2012 9:40 am

suslik83 kirjutas:Esialgne plaan oli 630 pöiad koos punaste rehvidega

Minu poes on 630 mõõduline (27") 36auguline nii roostevaba kui alupöid letikaup... aga teades, millistest rehvidest sa tõenäoliselt räägid (olen neid ka ise müünud), siis oletavasti soovid sa nende tarbeks hoopis 635 (28") pöidasid.

Samas, kui juba 622 kasuks läksid, siis kas da16 sellise raami vahele liiga kitsaks ei jää ja liiga rehvivalikut ei ahenda ning oma poleeritud piduripinnaga liiga võõrkeha ei ole?

Ma sellistel juhtudel kasutanud odavamaotsa lahenduste puhul näiteks üheseinalist z1000'et, mille olen enne kokkulappamist sobivas toonis pulbervärviga ära värvinud.

Nõudlikumate lahenduste ja natukene kõhukama rahakoti jaoks soovitan Rigida V38 või ST32 profiili.

Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 428
Registration date : 05/07/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles