totsendi Riga-22

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: totsendi Riga-22

Postitamine by totsent on Esm Nov 19, 2012 2:11 pm

Ikka vist 63113 on. Vaatasin hoolikamalt.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 192
Registration date : 17/06/2012

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Esm Nov 19, 2012 2:14 pm

Sõit registrisse algab. Nii tilluke tundub see Riga. Ma alguses kartsin, et äkki ei saa pealt kaant kinni panna Very Happy
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Esm Nov 19, 2012 2:16 pm

Kas tõesti pole nendele vanadele räbalatele mitte mingit asendust olemas?
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Esm Nov 19, 2012 2:19 pm

Mida ette võtta selle väljaveninud jalatoe toruga, kus jalatugi ei taha enam sees seista? Keevitamine tundub kuidagi liiga vägivaldne?
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Teis Nov 20, 2012 4:45 am

Registreeritud!
Lihtsustatud kord küll, aga terve päev läks aega, et see transportida ARKi lähedusse. Ning teine pool päeva kulus siis tööaajal transportimiseks ARKi ja lihtsustatud registreerimis protsessi läbimiseks. Kokkuvõttes on nii, et isegi kui see oleks olnud mittelihtsustatud, siis oleks poolteise päeva asemel kulunud heal juhul 30 mintsa kuni tund rohkem. Ainuke suur vahe on selles, et 100 Euri kulus vähem. Kuid kui arvestada, et transpordi peale kulus 17 liitrit pentsu + 16 EUR käru rent + autokulu ja selle poolteise päevaga ära jäänud mõne muu palju kasulikuma asja tegemine. Siis pole see 100 Euri nii mäekõrgune kulu.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by urmet48 on Teis Nov 20, 2012 4:47 am

Pirka number täitsa normaalse pikkusega ju. Neid amordikumme korralikke on aegajalt müüdud siin-seal. Veninud jalatoe kinnitusega on mitu erinevat võimalust. Ise treiks uue ja keermestaks ning keevitaks. ei pea tervet pikkust uut tegema Wink Kui on ikka tõsine soov asi korralikult teha, siis võin sulle ühe raami vraki küljest täispika toru eraldada. Eeldusel, et seal keermeosad korralikud on.

Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 539
Registration date : 24/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Kolm Nov 21, 2012 2:47 pm

Oi tõrva küll.
Võiks sedasi alustada.
Kell oli 23:50 ning olin just sumpa korralikult uuesti kinni pannud ja numbrimärgi taha kruvinud. Mõtlesin, et lähen võtan õige törtsu pentsu ja ühtlasi proovin täiesti õiguspäraselt sõita oma registreeritud ja kindlustatud vanamopeediga. Mõeldud tehtud. Võtsin pisikeses mõõdikpudelis paadimootori 2T õli kaasa, vaatasin veel korra üle et paberid ja vajalik oleks kaasas. Ja minekit. Mootor läks poolest pöördest käima ja voila!
Tallinn on sellisel kellaajal teatavasti pimendatud. Eriti Smuuli tee viadukt. Mõtlesin siis et sõidan mööda kõrval asuvat tühja jalgratta teed. Olin juba küürust üle ja ristmikuni jõudmas kui silmanurgast nägin, et politsei keeras vilkuritega vastassuunda minu kõrvale. Ma ei saand esiti aru mis toimub. Kuigi sõitsin niigi aeglaselt, jäin veelgi aeglasemaks. Lõpuks võtsin vaba käigu ja mootor suri välja, siis keeras politsei auto otse mulle ette üle tee. Siis tabasin, et vist mind tahavad. Ma ei kujutanud ette mis see põhjus võiks olla. Mopeediga jalgratta teel nagu tohtis sõita, kiirust nagu ei ületanud ja numbrimärk taga ilutsemas. Tänav hingetult tühi.
Hüppasid siis välja ja kohe sellised jube kurjad. Seda kohe õhkus suuremal määral.
Nad vist arvasid et tabavad purjus lubadeta noore varastatud sõidukiga ja ma ei tea mis veel kõik.
Avastasid eest aga hoopis vanamopeedi huvilise vanamehe. Ei tea mis neil viga oli. Said kuskil ülemuse või mõne ülbe "kliendi" käest sõimata või mis. Igatahes oli neil paha tuju. Kohe küsima, et kust ma tulen ja kuhu ma lähen. Kas sõiduriist on minu oma ja kas mul dokumendid ikka on olemas. Just nimelt kas on olemas, mitte et esitage palun dokumendid. Ja et miks mul tuled ei põle. Nad vist esimest korda nägid sellist aparaati millel pole akut. Pidin siis selgitama ja demonstreerima et töötava mootoriga tuled ikka põlevad. Andsin dokumendid ja kui neid oli põhjalikult uuritud alles siis jõuti asja sisuni. Et kas ma kiivriga ei peaks sõitma. Alles siis meenus, et kiiver oli suure elevusega riiulisse ununenud, mille olin sõbralt spetsiaalselt laenanud. Ning vanakooli mehena pole ma kunagi kiivrit kandnud ja ilmselt seetõttu ükski häire kusagil varem käima ei läinud. No see samune võtaks! Et nüüd siis sedasi esimese proovisõiduga kohe apsakas sisse lastud.
Mul paluti autosse tulla, siis selgitasin, et hark on veel puudu. Ja kuna läheduses posti ei pastnud olevat, kästi teele pikali panna. Sellega ma ei olnud nõus, sest bensiin voolab laiali. Okei, siis leiti üks post kuhu jätta. Ja bussis olid nad ikka kurjad. Küll ähvardasid et maksimum trahv on 200 Eurot ja et miks ma kõnniteel sõitsin. Siis selgus tõsiasi, et kui on jalgratta tee ja kõnnitee koos ja eraldusjooneta, siis mopeediga ei tohi seal sõita. Kui eraldusjoon on või on ainult jalgratta tee, siis võib. No küll on haige, ega see eraldusjoon jalakäiaid oma poolele kõndima ei pane ikka tolknevad igal pool ning öösel ei olnud seal ühtki hingelist. Ja ikka küsima et kus tulen ja kuhu lähen. Seletasin jälle et pentsu käisin toomas oma vast regatud aparaadile. Aga nemad vastu, et mis sa sinna läksid tooma, sul ju bensukas ukse all. No ma siis pidin selgitama, et see mis mul ukse all, annab ainult diislit. Küll otsisid kust kinni hakata. Uurisid kas mul varasemaid rikkumisi on olnud. No ikka on olnud, ainult et mittemidagi kehtivat paraku.
Nojah, jäin nõusse kiirmenetlusega. Võibolla poleks pidanud. Sellises kurjas olekus politseinikud ei ole väga mõistvad. Mis sellest et vanakooli mees oli just oma restaureeritud pilli ära saanud registreerida ja tegi oma esimest sõitu. Võimalikult ohutult vähese liiklusega teel. Ikka oli vaja 60 Euri välja väänata. Ja ikka kohe kurjustama, et nemad trahvivad hästi karmilt ja et kui ma plaanin trahvi mitte maksta siis keeratakse kohe 75% juurde. No küll olid kurjad.
Aga nojah, nüüd siis eesti inimese normaal olek taastatud jälle, uuesti enamuse hulka arvatud, tagasi karistusregistris. Kohe hea on olla. Mõtlesingi juba hirmuga, et kust see järgmine pauk küll tulla võiks.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by urmet48 on Kolm Nov 21, 2012 10:13 pm

Very Happy Sõbralike otsa sattusid. Ju neil polnud päevanorm veel täidetud. Ilmselt tegid ilma kiivrita sõidu eest, mis oleks ka ainuke mõistlik põhjus. Ära pead siis norgu lase ja kihuta ikka edasi. Sedakorda ikka kiiver pähe!

Moderaator
Moderaator

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Kolm Nov 21, 2012 10:59 pm

Mis norgu, viha teeb krt. Esiteks oma rumalus, teiseks jääb nüüd see 60 Euri kusagilt puudu. Laste jõulukingid vms. ebaolulist. Selle asjapärast ei saa väntvõll ostmata jääda!
Ja moraal ka. Kiirmenetlusega võib trahvi teha kuni 50 trahvi ühiku osas max. (200 Eur) Kui politsei püüab näidata, et ta on oma 200 Euriga ja kiirmenetlusega armulik. Samas kui väärteo eest ongi maksimumis 200 Euri ette nähtud ja sa ise tunned et olukord absurdselt ebaõiglane, siis lase protokoll teha ja mine üldmenetlusse. Üldmenetlus ei saa sulle mingil juhul rohkem väänata. Politseil võis aga paha tuju olla. Ning sul on aega järgi mõelda seaduseid uurida ja täiendavaid ütlusi anda. 60 Euri pole mingi selline raha, mis niisama iga päev kusagil vedeleks.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Nelj Nov 22, 2012 12:25 am

Niisiis, õli lekib. Mitte nii palju et et sõita ei saaks. Aga lekib.
Konkreetset lekkekohta polegi. ööga kisub kõhu üleni märjaks ja väljaulatubatest osadest hakkab tilkuma. Justkui tihendid ei peaks üldse! Ning ka tihendid on kogu kõhu pikkuses märjad. Justkui see tihend ei tihendaks vaid hoopis juhiks õli välja!
Kuidas selline asi on võimalik?
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Püh Nov 25, 2012 12:08 pm

Nonii. Sõidetud on juba... umbes 45km.
Mõtlesin täna teha pikema ja rahulikuma ringi. Et mootorit sisse sõita. Algus oli paljutõotav ja siin sellest ka video:

http://www.youtube.com/watch?v=Vptrutb8zB0

Käsikäike ja kaamerat korraga majandada oli üpris keeruline.
Max kiirus oli kusagil 40km/h. Võib olla ka süüte viga. Mõest alla ka palju kiiremini ei lähe.
Midagi kuskil poob. Tühikäigul lükata on jube raske. Aga rattaid üksikult keerutades pöörlevad justkui vabalt.
Paraku jõudsin sõita vaevalt 18,38km kui tundsin, et taguots vänderdab ja põrutab imelikult. Tunne tuli tuttav. Kuram! Tagakumm tühi. Ja nii oligi. Olin just Piritale jõudnud ning mul tuli pähe 2 varianti. Lükkan Viimsi statoili või lükkan kesklinna statoili suruõhu otsa juurde. Valik langes kesklinna kasuks. tundus turvalisem.
Käekõrval lükates aga tühjenes kumm lõplikult ja hakkas loperdama. No siis panin ta pirita teele Hawaii Expressi juurde lukku ja ise sõitsin bussiga transpordi järele.
Nii ta siis seis seal kurvalt ja ootas mind tagasi.

Irooniline oli see, põhimõtteliselt oli selles kohas õhk olemas, ainult otsa polnud küljes.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Esm Nov 26, 2012 2:25 pm

Nii, kummi purunemise põhjus teada:

Seal oli imepisike pragu. Mis justkui iseenesest tekkinud. Polnud välisel rehvil ühtki läbitorke jälgegi. Aeg teeb oma töö. Polümeerid lagunevad koost.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Esm Nov 26, 2012 2:27 pm

Huvitav kas seda tüüpi kummipukse leiab veel? Müügil on ainult need piklikud.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by urmet48 on Teis Nov 27, 2012 4:47 am

Kui kaua seisnud, siis sellisest kohast ventiili juurest pragu on tavaline asi. Piklikud puksid lõikad õigeks. Ma koguaeg nii teinud.

Moderaator
Moderaator

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Teis Nov 27, 2012 11:57 am

Ahaa, see on küll hea nipp, ma poleks arvanud, et laius sobib. Väärt nõu!

Aga mõtlesin mis ma mõtlesin ja vaatasin mis ma vaatasin, leidsin, et see pisike auk kummis oli pigem erand kui kujuneva depolümeriseerumise tunnus ning panin korralikule nõukogude kummile kapitalistliku rämpslapi peale. Aga püsib hästi.

Ja nii võib Nõukogude kumm mööda kodanlise Eesti teid pidi edasi veereda.

Tegin kohe test sõidu ka. GPS näitas, et 39,36km sai läbitud. Tee peal panin süüte umbes 1 kraadi varasemaks ning tegin segu rasvasemaks ja jõudu tuli kohe mõnusalt juurde. Lisaks paremale kiirendamisele ja mäest üles ronimisele avaldus see väike regulatsioon max. kiiruses. GPS'i järgi 47,7 km/h. Endise 41,4 asemel.

Olen ka kütuse kulu jälginud. No see on ikka mehine, nagu Bakuu oleks ikka veel meie. Minu tagasihoidlike hinnangute järgi jääb bensu kulu kusagile 4-5 l/100km kohta. Siin mõni hübriid auto teeks sellise koguse bensuga juba imesid.
Et siis, millised on teie kogemused reaalelu bensukuludega V-50 mootoritega?
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Kolm Nov 28, 2012 1:33 pm

Alates tänasest lõppes minu Riga-22 hooaeg 2012 Very Happy
Rõvedalt poriseks sai mu aparaat selle 85km läbimisel.

Lõpetasin kindlustuslepingu. Valasin paagist pensu välja ning mootorist õli välja. Ees ootab veermiku ja kere põhjalik uuenduskuur, et kevadeks uuesti saaks ka päikse paistes oma põrgulärmi tegevat Riia imemasinat näidata ja pilkudest respekti teenida. Ja eelkõige muidugi retrosõidumõnu saada. Ilusamatel ilmadel on kindlasti plaanis retro tööl ja poes käigud.

Täpsema arvestuse järgi on bensukulu 4,1L/100km. See paneb natuke kulmu kergitama. Tehase andmete järgi peaks see olema 2,2L/100km. Okei, kruvisin viimase 20km läbimiseks kütuse rasvasemaks, aga ikkagi! Rasvasemaks kruvimine ja suht punn põhjas uhamine avaldus kohe ka küünlal, see muutus süsimustaks. Kuid siiski tal ei olnud deposiite. Lihtsalt must. Nii, et mis seda kulu nii suureks ajab? Uus karbuss osta? Aga mis seal siis niiväga kuluda saab?
Mäletan, et nõuka ajal saigi sellega arvestatud, et kulu on 5L kandis. Peeti normaalseks ja kedagi ei huvitanud.

Õlina bensus sai kasutatud kõrgekvaliteedilist paadimootori 2T õli. Mõeldud pidevaks punn põhjas sõitmiseks ja vee absorbeerimiseks kütusest. Suhteks 40-50 ühe vastu.
Ning kastis oli tavaline sõiduauto 10W-40. Natuke libeda võitu oli aga sõita sai küll. Mingit kallist kraami lekkivasse mootorisse ei raatsind panna.
Õli leke, tundus, et peale sõite jäi vähemaks. Esimese kontrolli ajal oli puudu miski 150ml õli. Teise kontrolli ajal 50ml ning lõpuks välja lastes tundus et kõik on alles. See on segadust tekitav.
Keeran karteri poolte kruvid kõvemaks ja eks siis kevadel vaatab uuesti.

Algselt oli plaan taastada originaalvärviks Riga kleepsudega. Aga nüüd on paberites kirjas, et tegemist on musta värvi masinaga. Ning järele mõeldes, tollal ju püütigi oma masinaid igavatest tehasevärvidest eristada paremate kombinatsioonidega. Ning ma arvan, et ma jätangi värvid samaks. Hall paak on täidsa sobilik element musta taustal. Ei ole karjuv. Ning roosad porilauad ei ole üldse rõvedad. Võibolla teen oranŽikamaks, sest võibolla paljud ei mõista et tegemist on ajaloolise ning ägeda värvitooniga, mitte püüdega midagi näidata või mingit sõnumit kodeerida.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Teis Juun 11, 2013 6:27 pm

Ou jee, märkamatult on pool aast vett merre voolanud. Tegin oma Riga-22 jaoks kindlustuse juba 9 Mail ära, aga sõitma pole veel läinud. Seisab mul siin nukralt nurgas. Vaja mootor korraks lahti võtta, ploki pooli natuke lihvida ja kõva silikooniga uuesti kokku panna, ehk saab selle õli lekke lõpuks kinni. Võtan hoogu....

Muuseas vanast hooajast jäi mulle meelde Tallinna jalgrattateede absurdne ehitus. Pirital ma mäletan oli Topi juures koht kus tuled pikalt mööda tähistatud jaögratta teed ja siis läheb see suvaliselt üle jalgratta ja jalakäia teeks kus mopeediga ei tohi liikuda. Ja neid kohti oli teisigi.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Teis Juun 25, 2013 12:00 am

Nii, kruvide keeramine pole aidanud leket peatada. Ikkagi vaja mootor uuesti pooleks teha ja juppideks harutada. Vastik.
Samuti bensu paak jälle lekib. Tinutamine aitas ainult korraks. See on ka vastik. Suvel niigi vähe aega. Eks vaatab, äkki on kergem õli juurde kallata, sest leke on tõeliselt väike.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Kolm Juun 26, 2013 1:33 am

Maha on sõidetud nii umbes 100km. Kui mootori õlileke välja arvata, siis töötab ta peale remonti üpris mõnusalt.

Kuna vale õli on sees, siis sidur kipub libisema ja keeruline on alustuseks mootorit käima saada, kuid ta läheb päris mõnusalt käima.

Kogu veermik on kuidagi LÖDI. See vist on omane kõikidele Rigadele?
tagumine ratas käib vintavänta all. Hark kuidagi paindub ja vedrud loksuvad oma pesades korralikult ning on silmnähtavalt kõverad. Mis selle vastu aitab?

Bensupaak kuram jälle lekib Sad Vana pragu on jälle lahti. Kas neid keevitada saab?

Esimene ratas on samuti lödi oma hargi vahel. Mis selle vastu saab ette võtta?

totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by urmet48 on Nelj Juun 27, 2013 8:53 am

Ratastele pane uued laagrid ja amotridele lase uued puksid treida plastikust.

Moderaator
Moderaator

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Nelj Juun 27, 2013 11:27 pm

huh, Urmet, kus sa neid pukse lased treida? Ja mis materjalist täpselt?

Aga siis seiklustest ka. Kuna ma õli pole välja vahetanud, siis on libiseva siduriga käima saamine aega nõudev ja kannatlik tegevus. Eile töölt tulles, enne ummikutesse sukeldumist suri mootor välja. Ja no küünal muudkui märg. Korraks läheb käima ja siis sureb välja ning küünal jälle märg. Aru ma ei saa, nokkisin kõik ühendused üle. Justkui oli kõik okei aga ikka sama jama, lõpuks avastasin, et küünla isolaatorile kogunenud tahm lööb üle. Sudisin siis seda igasugu käepäraste vahenditega ning siis hakkas korralikult tööle. Kuram mulle tundub, et see regulaatornõel karbussi küljes ei tee segu kuidagi lahjemaks isegi siis kui ta on avatud 15% pöördest.
Aga siis saabusid ka helgemad hetked. Sikupilli Prisma ees oma Rigat posti külge aheldades astus üks naeratav venekeelne onu juurde ja oli imestunud, üllatunud, et selline asi üldse veel liigub. Et tema nägi viimati sellist miski 20 aastat tagasi. Et talle oli kohe lapsepõlv meelde tulnud. Mõni aeg hiljem aga vehkis üks naeratav onu teeääres, kuigi ma teda absoluutselt ei kuulnud oli aru saadav, et tema elevuse põhjuseks oli see aparaat mille seljas ma parajasti kulgesin. Nii et sain oma tähelepanu doosi jälle kätte.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by urmet48 on Reede Juun 28, 2013 7:52 am

Amordi pukse olen toroplastist ise treinud, võttes amordi sääre, amordi ja vana puksi pikkused ette.

Moderaator
Moderaator

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Püh Aug 04, 2013 4:15 pm

oijah, Urmet, äkki saame kuidagi kaubale. Sul tundub on treimise vahendid olemas. Saab äkki need puksid kuidagi ära treida?
Kuna see Riga-22 on üks kuramuse saast, siis vahepeal pidasin mõttes päris tõsiseid müügi plaane. Juppe kusagilt võtta pole. Praktilist väärtust peaaegu ei ole. Eriti Tallinnas.
Siis aga jälle vahest harva kui julgen selle lekkiva peletise välja võtta vaatamata kõikidele 12 hädale, siis teeb tuju heaks kui inimesed tee ääres pöidlad ülespidi seisavad ja parklas ligi astuvad et juttu teha. Noh, ära teda ei müü seekord. Mingit raha selle eest veel ei anta. Kuid teisalt saadavate juppide nomenklatuur väheneb ja samuti sõitvate ja registreeritud eksemplaride arv väheneb ka. Vaatasin just statistikast, et Riga-22 on registris terve eesti peale kokku 28tk ja deltasid oli 117tk. Sept. 2012 seisuga. Ilmselt praeguseks on juba tibake rohkem, kuid suuremaks see number ei saa kuidagi minna. Ehk iga registrist kaduv või varuosadeks müüdav Riga muudab minu oma väärtuslikumaks. Selline huvitav moment, mis motiveeris mind müüki mitte läbi viima.
Sain lõpuks kätte remontmõõtu puuritud silindrid. Aega võttis nii umbes aasta. Leidsin Sh-62 jaoks tutika väntvõlli ka. Kui V-50 jaoks leiaks ka ühe uue väntvõlli, siis võiks juba teise mootori kokku panna ja selle lekkiva maha võtta, et laiali lammutada ja leke peatada. Sh-62 jaoks on sidur endiselt puudu.
Eks katsun tasapisi edasi pressida ja inimesi teeääres ja parklates aegajalt lõbustada oma nõukaaegse peletisega Smile Mis on teataval määral siiski nauditav.
Muuseas, mitme vatine lamp seal ees laternas oli? On teine päris seasilm ja ei valgusta tuhkagi. On selline tunne nagu lamp oleks liiga võimas ja tõmbab pinge liiga alla.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by urmet48 on Esm Aug 05, 2013 6:35 am

3W või 5W Hetkel puudub treimisvõimaluseks kõige olulisem asi :aeg.

Moderaator
Moderaator

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by totsent on Reede Aug 23, 2013 1:09 am

Vahepeal sai lahendatud tuhmi laterna probleem.
Nimelt oli BKS plokis ära kuivanud üks elektrolüüt kondekas.
Pildid ja tegevus koos linkidega on motokuuri foorumis.

Äkki talvel on rohkem aega, eks siis vaatab, kui võtan oma Riga pulkadeks lahti. Tülitan siis uuesti.
totsent
Kasutaja
Kasutaja

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next