Miks sõidate???

Go down

Miks sõidate???

Postitamine by raits121 on Nelj Veeb 18, 2010 9:10 am

Täna tuli siia foorumisse tulemise ajal küsimus et miks ma üldse jäman nende võrride ja mopeedidega ja sama küsimus teilegi miks te jändate nendega
raits121
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 82
Registration date : 12/11/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Miks sõidate???

Postitamine by wex on Nelj Veeb 18, 2010 9:17 am

Peab ju mingi hobi ka olema millega vabal ajal tegeleda ja ega võrrid/mopeedid pole mu ainuke hobi Smile
wex
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 115
Registration date : 13/06/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by canyondrift on Nelj Veeb 18, 2010 10:21 am

Tõesti, Wex räägib õiget juttu. Hobi ta on, lihtsalt inimesel on vaja eneseväljendust, meil siin, igast erinevate tehnikasõprade foorumis käib oma enese väljaelamisprotsess just kas mopeedi või jalgratta kallal nokitsedes. See on huvitav, kuigi on olemas ka uuemaid igasuguseid rollereid, mopeede ja tallapresse piirduvad osad inimesed ainult oma alateadvusele midagi omada ja millegi kallal nokitseda.

Pole ka mopeed/võrr minu ainuke hobi, hobisid kui nii lugeda on, aga mulle on tundunud et võrrikese aeg hakkab läbi saama ja kasvamisprotsessiga tuleb endale vaadata midagi paremate killast, mis on juba osaliselt teoks saanud. Siiski tehnika for the win!

Kui võrrisõit tundub jändamisena, et "sitt pill, koguaeg katki, rehvi ei saa põletada jne" siis tuleb ilmselt otsida midagi muud või sellega läbi ajada. Mina olen viitsinud enda omaga küll nii palju jamada ja kahju ei ole siia raha alla panna, lihtsalt ei mõtle sellele, palju need summad on, palju ta mul üldkokkuvõttes maksab ja bensiini kui sellise arvet ei pea üldse.

Moderaator

Postituste arv : 289
Registration date : 16/11/2008

Vaata kasutaja profiili http://canyondrift.deviantart.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by raits121 on Nelj Veeb 18, 2010 8:35 pm

Ega ta jah muud pole kui hobi aga lihtsalt on mõnus suve - hommikul sõita ja vaada kuidas kõik ellu ärkab.
raits121
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 82
Registration date : 12/11/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by urmet48 on Reede Veeb 19, 2010 12:44 am

Eks ma seepärast teen võrre/moppe, sest ma saan. Lapsepõlves oli raha vähe ja üldse ajad olid teised. Siis ei saanud kõike seda rõõmu ju endale lubada. Praegu jõudumõõda valmistan projektitoorikuid ette. Kui raamid-asjad värvitud, küll siis talveõhtutel aega neid teha ka on. Ma leian, et see võrrinus/mopindus on kasulikum tegevus, kui raha maha joomine või lihtsalt tuulde loopimine. Korraliku võrri/mopi hind kaa ju aja jooksul tõuseb Wink Mitte, et mul oleks plaanis oma masinaparki turustada.
Muidugi tehniline loovus on kaa omaette fiiling. Kui masin valmis ja aega selle tegemiseks palju kulunud, siis tunned ka rõõmu masinaga sõitmisest rohkem, kui lihtsalt valmis asja ostnud masinast.
urmet48
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 539
Registration date : 24/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Extinction on Püh Märts 28, 2010 5:18 am

Väiksest peale on käinud tehnika minuga koos ja ei suuda loobuda. Päris igapäevaselt võrridega ei sõida juba ammu ja vanu jalgrattaid mul ei ole.
Samas on külgkorviga võrr väga huvitav asi, mille juures jätkub tegevust kauemaks ja võistlustel saab teada, kas valmis aretatud asjad ka reaalselt toimivad.
Extinction
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 31
Registration date : 03/11/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by kasutaja on Reede Veeb 04, 2011 2:05 am

Mõnutunde saavutamiseks"

kasutaja
Postitan harva
Postitan harva

Postituste arv : 4
Registration date : 02/02/2011

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by lihtsaltjarmo on Püh Veeb 27, 2011 7:50 am

No eks ikka sellepärast et võrrid on ühed stiilsemad masinad mis üldse hetkel eestis teedel liiguvad, seda muidugi kaherattaliste mõistes. Endal isiklikult meeldib üldse tehnikaga tegeleda, kaasaarvatud elektroonika ja moto tehnika, põllutööd ei ole ka võõrad.
Aga hobi peab ka olema, minu hobiks on siis hetkel enda võrri taastamine Smile

Terv Jarmo
lihtsaltjarmo
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 21
Registration date : 08/02/2011

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Syrenius on Esm Veeb 28, 2011 8:35 am

Võrridega ma ei tegele, aga jalgratastega sõidan ja hoian neid korras ainult meeletu sõidurõõmu pärast. Silmal ka ilus vaadata muidugi. Siinkohal mainiks ära, et minu meelest ei saa stiilsuse koha pealt küll ükski võrr jalgrattale vastu. Suur unistus oleks endalegi mõni ''stiilne'' rattaraam saada. Ülim oleks Rossini trekiraam, aga ratsionaalselt rääkides jääb unistuseks mõni De Rosa või Cinelli raam. Hetkel olen muidugi oma šossega rahul, kuigi venelastel oli ju veel vingemaid... Takhion ja Rekord on ka nn unistuste rattad Razz
Syrenius
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 58
Registration date : 06/10/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by minaise on Esm Veeb 28, 2011 9:00 am

Mina tegelen võrride ja moppidega põhiliselt seepärast, et oleks millega liikuda.
Jalgrattaga väga ei viitsi ja 4 rattalistega pole maanteedel võimalik.
Ja muidugi meeldib niisama sõita ja loodust nautida.

Vene kaherattalised meeldivad seepärast, et on lihtsa ehitusega, varuosad on küllaltki odavad võrreldes hiinakatega, ja on lihtne parandada.
Nii mõnigi neist on küllaltki töökindel.
minaise
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 187
Registration date : 22/09/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles