Huvitavad juhtumised kaherattalistega tegelemisest

Go down

Huvitavad juhtumised kaherattalistega tegelemisest

Postitamine by reymo1995 on Esm Veeb 23, 2009 7:13 am

Siia teemasse võiks kirja panna naljakaid, põnevaid, või huvitavaid juhtumisi kaherattalistega tegelemise ajast.

Teeks siis ise otse lahti:

Läksin keldrisse ja hakkasin D-5 mootori kallal nokitsema ja järsku kuulen, et naabrimees tuleb keldrisse. Nu las tuleb, pokside ja suure ruumi vahelt oli aga uks kinni ja mees ei osanud vist arvatagi, et ma ka keldris olen. Läks siis ülesse tagasi ja järsku kuulen, et keegi keerab ukse lukku Shocked . Egas siis midad - kui keldrist kopp ette sai helistasin emale ja ta tuli ja tegi ukse lahti. Kui telefoni kaasas poleks olnud, siis oleks pidanud akent kasutama, mis muidugi poleks vajaduse korral porbleemiks olnud Cool

Viimati muutis seda reymo1995 (Nelj Juul 15, 2010 1:43 am). Kokku muudetud 1 kord

Lehekülje haldaja
Lehekülje haldaja

Postituste arv : 337
Registration date : 04/11/2008

Vaata kasutaja profiili http://talleks.pri.ee

Tagasi üles Go down

Re: Huvitavad juhtumised kaherattalistega tegelemisest

Postitamine by Kevin68 on Esm Veeb 23, 2009 12:59 pm

Minu pole õnneks nii hullusti läinud, küll on aga mitu korda tuli ülevalt ära kustutatud, niiet ülesse minema on suur vaev kott pimedas. Very Happy
Kevin68
Lehekülje haldaja
Lehekülje haldaja

Postituste arv : 1084

Vaata kasutaja profiili http://www.vanaisavokk.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by henri115 on Esm Veeb 23, 2009 8:19 pm

Läksime sõpradega võrriga sõitma ja oli näha ,et sõber juba tuleb ja siis vaatasime korra kõrvale ja kui jälle sinna poole vaatasime oli sõber kadunud koos võrriga Shocked , ainult mingi kaubik sõitis toda teed pidi. Kui auto keeras sinna teeotsa kust sõber tuli oli sõitis sõber täiesti teeäärde kus oli heina sees mingi vana lahtine kanalisatsiooniauk ja sõber keeras sinna sisse nii ,et võrr oli täpselt püstipidi augus ja tagaots oli maapinnast paarkend sentimeetrit madalamal. Võrr oli terve ja sõitja ise ka.

Viimati muutis seda henri115 (Teis Veeb 24, 2009 12:52 am). Kokku muudetud 1 kord
henri115
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 73
Registration date : 16/01/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Kevin68 on Esm Veeb 23, 2009 11:20 pm

Võrridega seoses tuli veel üks naljakas juhtum meelde..

oli augusti hommik, päike paistis ning ilm ilus. Ajasin oma Riga-11'ne välja umbes kell pool kümme hommikul ning sõitsin Konsumi juurde, et midagi osta. Pepsi purgi mahutasin kuidagi istme alla ära, ülejäänud taskusse. Jõudes Käinast ca. 3 kilomeetrit välja, hakkas midagi jõhkralt pritsima. Esialgu olin kindel, et bensiini voolik on paagi küljest lahti tulnud kuna Riga-11'nel on taga paak ja istme alt seda lendas. Peatusin koheselt, üllatuseks seisma jäädes aga istme alt voolas välja Pepsi. Istme alune oli ääreni pepsit täis sealjuures kõik tööriistad, küünlad, liivapaber jm.. Kuna polnud kaltsu kaasa ning vajalike tööriistu, et see sadul sealt maha keerata ja pepsi välja kallata tuli mõelda mingisugune teine nipp. Algul mõtlesin kallutada, aga siis jookseks ju ka bensiin välja. Kallutasin masina 45'e kraadise nurga alla ning hakkasin käega seda sealt välja rookima.. Muidugi jäid kõik kummi pidemetega tööriistad hirmsasti kleepuma. Otsustasin koju tagasi sõita, käima pannes masin aga enam ei käivitunud. Sooja oli ka väljas u. 20-25 kraadi. Seejärel läksingi masinaga 3 kilomeetrit lükates koju, muidugi koguaeg proovides. Very Happy
Kevin68
Lehekülje haldaja
Lehekülje haldaja

Postituste arv : 1084

Vaata kasutaja profiili http://www.vanaisavokk.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Postitamine by henri115 on Kolm Mai 13, 2009 7:20 am

Timmisime sõbra pool tema võrri karpat ja sõber läheb lükkama, läheb siis käima ja kohe hakkab suure hooga minema, sõber ei jõua enam järgi joosta ja laseb võrri lahti ja võrr sõidab üksinda edasi ja kaldub tiigi poole ja sõidab tiiki sisse, sõber jooksis järgi kohe välja tõmbama.
henri115
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 73
Registration date : 16/01/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by vorrimen on Kolm Juul 14, 2010 10:09 pm

paar aastat tagasi mul võrr ei töötanud ja siis kontrollisin sädet ,tõmbasin tagaratast ringi ja küünlaaugust lõi bensiini välja ja küünlaga bensiin põlema
jooksin siis teise garaazi tulekustuti järele ja kui mingi 30 seki pärast võrr enam ei põlend

õnneks midagi hullu ei juhtunud ,õhtuks võrr juba töötas

vorrimen
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 86
Registration date : 07/06/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Raiks on Reede Juul 16, 2010 9:24 am

Juhtunud on ka, seda, et oma lääneka jalgratta sai sõidetud tagarattapeal ja miskipärast kukkus esiratas alt ära, ma loll ei kallutanud ratast tagapoole, et oleks siis üle tõmmanud, aga jalgratas lendas esikahvliga vasta maad ja ma lendasin üle lenksu Very Happy
Raiks
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 164
Registration date : 08/08/2009

Vaata kasutaja profiili http://oblastforce.forumotion.org

Tagasi üles Go down

Postitamine by Soobel on Nelj Sept 02, 2010 9:17 am

Parimat võrrinalja jutustas mulle üks tuttav - ta ise olevat pealt näinud. Sõitnud üks parm punnvõrriga mäest alla. Kõik oli muidu korras, aga ühel hetkel parm hõljus võrri kohal ja värises, hoidis siiski lenksu kinni. Kaldus siis põõsasse. Mis juhtus? Küünla juhe oli pealt ära hüpanud ja vanale kintsu lennanud! Ju siis oli nõukogude aeg, mil korralikke piipe ja küünlajuhtmeid polnud saada, mäletan isegi, et mõnedel poistel olid selle koha peal jumal ise teab, mis traadid.
Soobel
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 120
Registration date : 12/05/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sojourner on Reede Jan 14, 2011 5:29 am

Üks naljakas juhtum meenub ka mul.
See oli mingi 7-8 a tagasi, kui ma leidsin maal kuuri alt ühe vana tõukeka ja lasteratta raami. Kumbki neist mootori jaoks ei kõlvanud ja ma otsustasin kahest raamist kokku panna ühe peldiku, lihtsalt metsa vahel sõitmiseks.
Mootor oli traktorimagneetoga d4 (väntvõlli magneti ots rikutud), igavene juust ja läbikulunud ning vanaisa jutu järgi ei pidanud käima. Kuna esimest ratast mul veel olemas polnud, võtsin veneaegse elektritrelli ja üritasin sellega väntvõlli otsast mootorit siiski käima ajada. Ei läinud, ei läinud, ei läinud....PATS!!!
Mootor tegi ühe pöörde, trell vinta-vänta ja lendas otsast. Igavese kolinaga kuuri nurka. Vedas, et käsi terveks jäi ja päraga vastu vahtimist ei saanud.
Peale seda algas kool ja kevadel osteti mini, selle projektiga ma rohkem ei tegelenud.

Sojourner
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 48
Registration date : 07/04/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Aloke on Reede Jan 14, 2011 6:26 am

Mul rääkis sugulane ühest naljakast juhtumist temaga. Oli siis üüber aeg tagasi (aeg, mil loomad rääkisid Very Happy) selline juhtum. Tal üldjuhul võrrid hästi käima ei läinud ja ta putitas sõpradega seda päris tihti. Ükskord peale putitamist üritas proovima minna. Lükkas lükkas, ei teinud märki ka et läheks. Oli juba 100 meetrit ära lükanud (gaas põhjas ikka koguaeg) ja hakkas pead lenksule vajutama. Järsku räige lennuga läks ja viskas tüübil jala kuskile taha vahele ja tüüp lendas ühelt poolt võrri teisele poole mõnna kaarega:D Ise ütles, et oleks see video peal, sellest saaks youtube-i korraliku kinovideo:D
Aloke
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 75
Registration date : 10/01/2011

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by hall kass on Reede Jan 28, 2011 5:02 pm

On endalgi jalgratastega tegeledes kino saanud. Olid ajad, mil ma olin mõnikord vaene nagu kirikurott. Ei jätkunud raha isegi rattale uute vändakiilude ostuks - paningi siis ühe kiilu asemele õige jämmi poldi. Aga see pidas vaid pool päeva ja oligi vänt jälle loksus. Oli ka juhus, mil väliskumm rebenes - selle rebendi õmblesin jämeda õngejõhviga kinni ja sõitsin veel kuu aega, enne kui uue väliskummi ostsin.
Pimedas keldris olen ka olnud - olin just tegevusega ametis, kui pooles Tartus vool kadus. Lampi mul ka kaasas polnud, käsikaudu sain keldrist välja.
Igiammu tegin sellise asja, et värvisin Saljuti alumiiniumveljed Hammerite spreiga üle. Kas olid veljed juba vanad või tegi värv neile liiga, aga mõne aja pärast murdus tagumine velg kahest kohast pooleks, jäädes püsima vaid väliskummi randi najal.
Paari raami tuli lasta keevitada. Ühe raami sain korda, teine murdus peale keevitamist hoopis mujalt ja tuli minema visata.
Ühe kahepäevase, 150 km rattamatka tegin nii, et mul polnud kaasas kummiremondivahendeid. Aga just sellel matkal tekkis tagakummi sisse auk. Juba matka alguses läks kumm tühjaks, õnneks olin ma alles linna servas, viisin ratta käekõrval koju tagasi ja paikasin kummi ära. Sellest ei piisanud, sest kogu matka kestel pidin ma iga 10 km tagant peatuma, et kummi pumbata. Tagasiteel tuli ventiil lohvi küljest üldse ära, õnneks juhtus see vaid paar kilti enne Tartut. Peale seda juhust ma jälgin hoolega, et vajalikud vahendid kaasa saaks pandud.

hall kass
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 35
Registration date : 20/08/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles