Koerad

Go down

Koerad

Postitamine by jukuftw on Reede Juul 30, 2010 2:07 am

Kuidas tulete toime koertega, kui sõidate ratta või võrriga... kui nad teid hakkavad taga ajama? Oleks vaja nõuandeid.

Juku.
jukuftw
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 289
Registration date : 13/12/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Koerad

Postitamine by Raiks on Reede Juul 30, 2010 3:37 am

Egas siis muud teha polegi kui kondimootorile valu anda Very Happy
Raiks
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 164
Registration date : 08/08/2009

Vaata kasutaja profiili http://oblastforce.forumotion.org

Tagasi üles Go down

Postitamine by canyondrift on Reede Juul 30, 2010 7:06 am

Oleneb täitsa penist, peni on käinud siin juttude järgi küll võrri kodaratesse jne, hiljem pika vingumisega või ilma kodu poole jooksnud.
Nendega ei saagi midagi teha, räägi omanikule, et kui homme siit mööda sõidan ja peni ketis ei ole, siis homme sul äkki seda koera enam ei ole. Mul oli omal plaan ükskord selline pull ära teha kui üks suurematsorti lõukoer võrri ette jooksis. Toda teed palju ei puutu ja ei hakanud irisema, sõidaks iga päev, siis oleks see koer juba ketis.

Moderaator

Registration date : 16/11/2008

Vaata kasutaja profiili http://canyondrift.deviantart.com/

Tagasi üles Go down

Postitamine by raits121 on Esm Aug 16, 2010 9:53 pm

raits121
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 82
Registration date : 12/11/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Soobel on Nelj Sept 02, 2010 9:12 am

Koera on võimalik takistuste otsa juhtida. Ta kui ta kõrvale jõuab, hakkab ta sind haukuma või püksisäärt himustama ega vaata, mis eespool toimub. Ise olen nii teinud korda 3 või 4, meeldejäävaim juhus oli üks kassist veits suurem krants, kes tee ääres olnud kivi otsa tormas, tema rattahaukumine lõppes kileda kiunumisega. Teine meeldejäänud moment oli suure hundikoeraga, takistuseks juhtus olema üks Ziguli01, mis tee ääres seisis, kapott üleval ja juhiuks lahti. Mina lähenesin tagantpoolt. Kostis jah algul lõrinat ja haukumist, see lõppes kolina, robina ja sõimuga - lahtise kapoti juures oli autojuht ka. Kuna koer kleebib end ikka päris vahetusse lähedusse, siis tuleb ka takistustest mööduda väga lähedalt. Ziguli puhul jäi vaid mõni cm ukse ja minu lenksu vahele.

Veel üks kaunis efektiivne koerakasvatusvahend on rattapump. Tundub, et koer on põlvede jooksul õppinud kaigast kartma ja kaika tegevusraadiusest eemale hoidma, samamoodi, nagu ta oskab püssitoru ees hirmu tunda. Aga rattapump pole tavaline kaigas - ta raip ju venib lüües poole pikemaks ja koerad pole suutelised sellise muutuva pikkusega kaika tegevusraadiust arvestama ja saavad peaaegu alati korraliku litaka mööda lõgemeid.
Soobel
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 120
Registration date : 12/05/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by jukuftw on Reede Sept 17, 2010 9:17 pm

Eile oli mul väga hirmutav juhtum koeraga. Läksin võrriga, ringiga sõbrajuurde, et ei peaks maanteed kasutama, aga sealt kus ma läksin oli vanasti üks päris suur peni, mõtlesin et äkki ära surnud, aga ei, jõudsin sellest majast mööda sõitma, kui järsku hakkas mulle vastu jooksma suur must koer, hakkasin võrriga vingerdama, et kummaltpoolt tast mööda sõita, sõitsin paremalt mööda, koer hakkas taga ajama, ajas ikka päris kaua taga, kuni lõpuks väsis ära, vahepeal hakaks mulle järgi jõudma.
jukuftw
Kasutaja
Kasutaja

Registration date : 13/12/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles