Kuidas traktoriga võrri käima tõmmati

Go down

Re: Kuidas traktoriga võrri käima tõmmati

Postitamine by Raiks on Esm Aug 16, 2010 6:35 am

haha ma mäletan, et kui ma selle paagi põlema panin, et saasta välja põletada, peale põletamist pesin survekaga, siis proovisin käima lepiku masinat, ei aidanud, siis proovisin dopkat, masin läks käima, ja siis me proovisime 10 minutit seda traktoriga käima tõmmata, sest joosta ei viitsinud
lol! Ikka masinat käima ei saanud, ma lõin käega, siis lepik viis oma mingi täiskasvanud tuttava juurde võrr, see pani süüte õigeks ja võrr käis, oleks ma loll ise võinud selle peale tulla, aga nh juhtub -.- . 9. Juulil läksin lepiku juurde tagasi, siis tõin bena, et saaks sõita, siis enam võrri käima ei saanud. lasin mootori saatsast tühjaks sealt alt kruvi lahti keerates, siis masin läks ilusti käima, siis paari minuti pärast suri välja ja enam ei läinudki käima, siis tuli meie paralleel klassivend Enduroga, proovisime sellega võrri käima tõmmata, aga nh ikka ei läinud, siis lõime ka käega ja läksime laiali. Rohkem ma ei teadnud, kuidas ta võrri käima sai, viis vist arvatavasti jälle oma sõbra marksi juurde, kes võrri käima sai...
Raiks
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 164
Registration date : 08/08/2009

Vaata kasutaja profiili http://oblastforce.forumotion.org

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics