17-19. juuli Järva-Jaanis

Go down

17-19. juuli Järva-Jaanis

Postitamine by Kevin68 on Püh Märts 29, 2009 9:18 am

Hei!

17-19 juuli on toimumas Järva-Jaanis Järvamaa tuletõrje 130., Järva-Jaani tuletõrje 110., Järva-Jaani Tuletõrjemuuseumi 10. ning Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaiga 5. aastapäeva tähistamine.

17. juuli hommikust algab varjupaiga sõprade kogunemine (vaba ajakava alusel!)

Järvamaa tuletõrje 130., Järva-Jaani tuletõrje 110., Järva-Jaani Tuletõrjemuuseumi 10. ning Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaiga 5. aastapäeva tähistamine ühes tuletõrjetehnika paraadiga toimub 17. - 19. juulil 2009! Ürituste täpsem kava on hetkel koostamisel.

Innustatuna 2007. ja 2008. aastal toimunud Varjupaiga sõprade kogunemistest koos mitmete uute eksponaatide toomise ja/või olemasolevate korrastamisega on sarnane üritus plaanis ka 2009. aastal tuletõrjeseltsi juubeli raames, selleaastane rõhk on seetõttu suunatud Varjupaiga kollektsioonis enam kui 50 artikliga sisalduvale tuletõrje- ja päästetehnikale. Hetkel on paljud JJTSi liikmed ja Varjupaiga sõbrad juba asunud vadereiks erinevatele Varjupaiga puna-valgetele eksponaatidele, vaba tehnikat aga leidub veelgi!

Tekst pärineb varjupaik.jjts.ee'st ning loodan et ei pahandata. Aga nüüd asja kallale, kuna on toimumas selline tore üritus, siis võiksime ka meie enamus oma seltskonnaga kohale minna! Seal saaksime kindlasti paremini tutavamaks!

Hetkel on siis tulijad:

Silver Kuik ( Järva-Jaani tuletõrje auto Zil-130 )
Reymo Paumees ( Hetkel pole veel sõidukit välja valitud )
Jorven Rang ( Riga-13 ) Pole veel kindlalt jah õelnud.
Kevin Laanbek ( Riga-13 )

Nagu näha, siis on nimekirjas ka kaks klubi masinat, nii et tulijad saavad ka need üle vaadata! Kes tahavad veel tulla, siis pangu ennast siia kirja. Osa saab võtta kas Järva-Jaani tehnikaga või enda masinaga, mis oleks tuletõrjevärvides.

Kevin.
Kevin68
Lehekülje haldaja
Lehekülje haldaja

Postituste arv : 1084
Registration date : 04/11/2008

Vaata kasutaja profiili http://www.vanaisavokk.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Re: 17-19. juuli Järva-Jaanis

Postitamine by reymo1995 on Püh Märts 29, 2009 9:29 am

Nimekiri paraadil osalevatest masinatest.
http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=100&ID=100&lang=est

Lehekülje haldaja
Lehekülje haldaja

Postituste arv : 337

Vaata kasutaja profiili http://talleks.pri.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine by kuivati on Püh Märts 29, 2009 9:45 am

Kaarel Riga7/50cc mopeed(jawa betka kloon)/Riga11 on arvatavasti tulemas. Kuna see üritus toimub mu maakodule väga lähedal, siis ma ei hakka plaani tegema, kas minna sinna või mitte. Kõik oleneb sellest, kas ma olen sel päeval vaba. Kui olen vaba ja hommikul vihma ei saja, siis ilmun kohale. Võib juhtuda, et ma võtan mõne sõbra ka kaasa. Koos turvalisem liigelda. Ja kui keegi sõpradest tahab uue mopeediga kaasa tulla, siis on eriti hea kuna nii saab rikki läinud võrri sleppi võtta, juhul kui peaks midagi juhtuma.

kuivati
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 258
Registration date : 15/11/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sillu on Püh Märts 29, 2009 9:11 pm

Täpsustuseks: otseselt niimoodi pole küll asja tegelikult kusagil välja hõisatud, et igasugune tuletõrjevärvides liikur automaatselt paraadile sobivaks kvalifitseerub, seega ärge nüüd oma tehnikat massiliselt punavalgeks võõpama ka hakake Smile Hetke seisuga küll jah on paraadi nimekirjas üks punavalge sapikas (pean hetkel silmas enda tehnikaga osalejaid) ja üks punavalge Riga-13 (teise punavalge Riga-13 omanik ehk kaasfoorumlane Regardman ei ole enda osalemissoovi hetkel veel kinnitanud), varjupaiga kogust aga tulemas punavalgeks värvitud endine Rootsi sõjaväe jalgratas.

Küll aga on, tehnikaga või ilma, paraadi vaatama oodatud kõik kaasfoorumlased ja loomulikult pole kõnealuse ürituse raames foorumi minikokkutuleku organiseerimine ka keelatud!

Kevinile: varjupaik ei pahanda sugugi, kui nende veebilehel olevaid materjale levitatakse, eriti, kui seejuures algallikale viidatakse!

Sillu
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 66
Registration date : 06/11/2008

Vaata kasutaja profiili http://www.kolhoos.pri.ee/

Tagasi üles Go down

Postitamine by Kevin68 on Esm Märts 30, 2009 6:55 am

Suured tänud, et asja rohkem lahti seletasid, Sillu. Kas Kuivati Sind võib siis siia nimekirja lisada?

Kevin.
Kevin68
Lehekülje haldaja
Lehekülje haldaja

Tagasi üles Go down

Postitamine by kuivati on Esm Märts 30, 2009 8:25 am

Nojah. Ma sain aru, et paraad on tuletõrjetehnikale mõeldud. Sinna nimekirja pole mind vaja panna. Aga võibolla tulem ma ikkagi kohale. Ilmselt tuleb väga hea üritus.
Aga nimekirja pole vaja mind panna.

kuivati
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 258
Registration date : 15/11/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by regardman on Esm Märts 30, 2009 9:05 am

Ei ole kusagil kinnitanud, et ma üldse säärekaga sinna ilmun. See oli niisama suusoojaks öeldud...
regardman
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 39
Registration date : 13/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sillu on Esm Märts 30, 2009 9:36 am

Kevin, ma usun tegelikult, et otseselt mingi sõidukiga paraadist osavõtjaid ei tule siit foorumist väga palju, mis tuleneb osaliselt ka selle foorumi (valdavast) vanuselisest koosseisust.Smile Pealegi on osalejate nimekiri niikuinii JJVV kodulehel olemas. Hoopis teine asi on siit foorumist üritusele minejad, kasvõi pealtvaatajana, ja nende kohta võid ju küll infot talletada.
Küll aga võiks enne, kui kedagi mingisse nimekirja lisada, ära oodata siiski inimeselt endalt isikliku kinnituse (antud juhul) üritusel osalemise kohta.

Sillu
Kasutaja
Kasutaja

Postituste arv : 66
Registration date : 06/11/2008

Vaata kasutaja profiili http://www.kolhoos.pri.ee/

Tagasi üles Go down

Postitamine by Kevin68 on Esm Märts 30, 2009 9:39 am

Nimekirja all olengi tegelikult mõelnud mõlemaid. Kes tulevad masinatega ning kes tulevad pealtvaatajatena. Ma isklikult sügavalt loodan, et ma saan enda Riga-13'ne sinna transporditud, kuid kui transpordiga ei peaks vedama siis niisama olen 100% kindlalt platsis. Võibolla tulen isegi sõites sinna, kui tõesti transporti ei saa.

Kevin.
Kevin68
Lehekülje haldaja
Lehekülje haldaja

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down